Blog

Druk cyfrowy czy offsetowy?

Druk cyfrowy czy offsetowy?

W poligrafii mamy do wyboru druk cyfrowy i offsetowy.    Druk cyfrowy jest jedną z najpopularniejszych technik druku. Jego zaletą jest, że w szybkim czasie jesteśmy w stanie zrealizować zlecenie klienta tzw. od ręki. Ten typ wydruku nie potrzebuje w swoim działaniu...

Co to jest Slider i czy warto z niego korzystać ?

Co to jest Slider i czy warto z niego korzystać ?

Slider, inaczej karuzela przewijająca zdjęcia co kilka sekund to na większości stron internetowych główny ich element promujący najważniejsze treści. Dzięki sliderowi m.in wprowadzamy ‚życie’ do strony, mamy możliwość pokazania najciekawszych zdjęć czy produktów.

Reklama na Facebook czy Instagram ?

Reklama na Facebook czy Instagram ?

Dziś skupimy się na dwóch portalach społecznościowych, które zawładnęły światem nie tylko w kwestii konta prywatnego, ale przede wszystkim Fan Page biznesowego. Ciężko sobie wyobrazić prowadzenie firmy bez podpięcia social mediów. Dlaczego? Oba kanały zrzeszają w sumie prawie 5 miliardów użytkowników! Nic więc dziwnego, że reklama stała się fundamentem i dźwignią całego marketingu w Internecie z wykorzystaniem Facebooka i Instagrama.

Ulotki Reklamowe

Ulotki Reklamowe

Spotykane w każdej branży, robione i drukowane na całym świecie. Ulotki reklamowe są jedną z najbardziej popularnych metod reklamy. Jak je zrobić? W jakim formacie? Dla kogo i gdzie je dostarczyć. Doświadczenie w branży poligraficznej pozwali mi przekazać takie informację, żeby wasza ulotka trafiła w odpowiednie ręce.

Kartki świąteczne

Kartki świąteczne

Wielkimi krokami zbliżają się Święta Bożego Narodzenia. Ważny czas przede wszystkim dla rodzin, ale marketingowo mały krok do przekazania dobrego słowa współpracownikom i kontrahentom. Jak to zrobić ? Wystarczy wysłać kartkę świąteczną. Niby to tylko gest, ale bardzo doceniany przez Zarząd na zakończenie przeprowadzonego roku.

Wracają gadżety reklamowe!

Wracają gadżety reklamowe!

Pandemia COVID-19 niemal całkowicie wyeliminowała sprzedaż gadżetów reklamowych! Nic w tym dziwnego: zamknięte Targi, brak konferencji biznesowych czy ograniczone wyjazdy handlowców spowodowały, że przez długi okres branża „marketing gift” była zawieszona niemal do zera. Na szczęście to już przeszłość. Ostatnie miesiące pokazały, że gadżety reklamowe rozpoczęły nowe życie, a zainteresowaniem nimi płynie z całej Polski! Jakie wybrać do swojej firmy ? Dlaczego te, a nie inne? W tym artykule przekaże Wam sens produkcji gadżetów i ich zastosowania w business marketingu!

Czy kalendarze to dobra inwestycja ?

Czy kalendarze to dobra inwestycja ?

Nadszedł gorący okres, gdzie wiele firm zamawia kalendarze z własnym nadrukiem. Czy to dobry pomysł na reklamę? Jakie kalendarze będą odpowiednie dla Twojej branży? Jaką ilość zamówić, żeby nie przepłacić, a obdarować większość swoich klientów ? Na te czy inne pytania postaram się odpowiedzieć Wam w pierwszym swoim wpisie na blogu Webra Business Marketing.