Kartki świąteczne

Wielkimi krokami zbliżają się Święta Bożego Narodzenia. Ważny czas przede wszystkim dla rodzin, ale marketingowo mały krok do przekazania dobrego słowa współpracownikom i kontrahentom. Jak to zrobić ? Wystarczy wysłać kartkę świąteczną. Niby to tylko gest, ale bardzo doceniany przez Zarząd na zakończenie przeprowadzonego roku.

Wiele firm decyduje się na wykonanie kartki świątecznej w wersji on-line. To oczywiście dużo prostszy i szybszy sposób na przesłanie życzeń. Zlecenie sekretarce opcji „wyślij do wielu” szybki projekt i sprawa odhaczona. Czy, aby do końca ? Uwierzcie mi, że takie wiadomości w 90 % trafiają od razu do kosza i tylko zaśmiecają skrzynkę odbiorczą. Jeśli jednak zdecydujecie się na Internetowe życzenia pamiętajcie o dwóch sprawach. Po pierwsze kartka musi być oryginalna, zaprojektowana od zera, tak aby zwróciła szczególna uwagę spośród tysiąca innych wiadomości. Po drugie nie wysyłajcie jej jako załącznik tylko zdjęcie w treści e-miala. To spowoduje, że projekt będzie widoczny od razu po jego kliknięciu.

Ja jako właściciel firmy Webra Business Marketing jestem zwolennikiem projektu kartki świątecznej i wysyłanie jej w tradycyjny staropolski sposób poprzez pocztę. Pamiętam pierwsze spotkania zaraz po nowym roku kiedy na recepcji bardzo ładnie przyozdobione są biurka dużą ilością kartek świątecznych. Pamiętajcie, że zapakowane i opisane w kopertę trafią bezpośrednio do Prezesa firmy w przeciwieństwie do wysłanego e-maila. Koperty nikt za niego nie otworzy, skrzynkę Internetową już tak! To właśnie podstawowa różnica, którą Wam chciałem przekazać!

W swojej ofercie posiadamy bardzo dużą gamę gotowych już kartek, gdzie mamy miejsce na podpis, logo firmy i życzenia. Do każdego zestawu obowiązkowa koperta. Zapraszam do kontaktu, nie zostawiajcie sprawy na ostatnia chwilę przed świętami.

                                                                                                                                             Jacek Wojtachnio