Strony internetowe

Dobra strona Internetowa to taka dla której codziennie włączasz komputer

Pakiet STARTUP

To najprostsza strona Internetowa z wykorzystaniem szablonu. Jej podstawowym atutem jest szybki czas realizacji, niska cena i łatwość w edycji zdjęć i tekstów. Mamy do dyspozycji kilkaset darmowych szablonów przystosowanych do danej branży.

Pakiet BIZNES

To strona Internetowa z indywidualnym projektem strony głównej i jednej dodatkowej zakładki. Jest doskonałym wyborem dla małych i średnich firm zaczynającą swoją przygodę w biznesie, a także dla osób chcących zmienić swój branding w sieci.

Pakiet PREMIUM

Strona Internetowa i pakiet dla wymagających klientów chcących mieć unikatową wersję www w całości stworzoną od podstaw. Przeznaczona dla przedsiębiorstw i spółek nie mających żadnych ograniczeń w pomysłach graficznych.
Responsywność
Zawracamy szczególną uwagę, aby widok strony Internetowej dostosowany był do telefonu, tabletu i komputera. Uniwersalny układ będzie prawidłowo wyświetlany na ekranie każdego urządzenia. Wszystkie treści i zdjęcia muszą być czytelne dla każdego użytkownika. Strony w technologii RWD są lepsze z punktu widzenia pozycjonowania przez co Google lepiej je indeksują.
Social Media
Do strony Internetowej podpinamy Wasze media społecznościowe tak, aby wszystkie kanały były jak najbardziej spójne. Ustawione przekierowania będą łatwiejsze do przedostania się na konkretna zakładkę z ofertą. Dzięki temu klient ma prosty dostęp do wszystkiego czego szuka na danej stronie Internetowej. Jest kilka metod, najczęściej spotykaną i stosowaną jest ikona w postaci loga Facebooka lub Instagramu.
Nasze ostatnie realizacje

Zaufali nam

Kontakt

Masz jakieś pytanie? Napisz do nas!

8 + 13 =