Sklepy on-line

Zrobimy dla Ciebie Sklep Internetowy do którego będzie kolejka

WooCommerce

To podstawowe narzędzie sprzedażowe działające w połączeniu z oprogramowaniem WordPress. Przeznaczony jest dla początkujących przedsiębiorców sprzedających w Internecie. Łatwy w obsłudze i przyjazdy klientom.
Dzięki możliwości aktualizacji działamy zgodnie z najnowszymi wymaganiami technologicznymi i trendami.

PrestaShop

Otwarty eCommerce PrestaShop działa na licencji kodu Open Source w modelu biznesowym freemium. Dzięki temu jesteśmy w stanie przygotować dla Was dowolny projekt graficzny oraz dostosować zmiany w wyglądzie i funkcjonalności. Bardzo przyjazny panel administracyjny i imponująca wydajność.

Shoper

Jet to jeden z najbardziej powszechnym systemów Saas z którego korzysta wiele tysięcy firm. Oferowany jest w dwóch modelach sprzedażowych SaaS-owym i na podstawie licencji.Mamy w nim możliwość skorzystania z bezpłatnego 14 dniowego okresu próbnego. Niewątpliwa zaleta jest krótki czas programowania i niska cena abonamentu. Możliwość integracji z systemem księgowomagazynowym: Subiekt , Wf-Mag, Asseco Wapro, Comarch Optima ) Zgodność z wymogami GIDO.
System płatności
Podepniemy i wybierzemy najlepszy system płatności, który w bezpieczny sposób zapewni transakcje bezgotówkowe.
Dzięki wieloletniej współpracy z PayU mamy bardzo atrakcyjne warunki procentowe. Cały proces odbywa się w prosty, łatwy i przewidywalny sposób. Po zakończeniu ostatniego kroku obie strony otrzymują e-mail z potwierdzeniem zamówienia. Pomagamy w zakupie, instalujemy, wdrażamy i testujemy cały moduł przed udostępnieniem sklepu Internetowego.
Newsletter
Chcesz, aby aktywna grupa Twoich klientów dowiedziała się na temat Twojej nowej kolekcji? Założymy i przygotujemy Ci sprawny newsletter, który poinformuje określona grupę o dostępnej promocji czy wyprzedaży produktu. Zbudujesz dzięki temu bazę swoich klientów i zadbasz o relację z nimi.Newsletter umożliwia dzielenie się wiedzą z czytelnikami, a przez to dba i pozytywny wizerunek firmy.
Nasze ostatnie realizacje

Kontakt

Masz jakieś pytanie? Napisz do nas!

3 + 3 =