Blog

Ile kosztuje strona Internetowa?
Koszt strony Internetowej uzależniony jest od indywidualnych wymagań klienta. Ceny zaczynają się już od 1 999 zł netto i rosną w zależności od ilości projektów poszczególnych podstron, dodatkowych modułów czy specjalistycznych wtyczek. Dopiero po szczegółowej rozmowie z klientem i analizie jego celu nasz zespół przygotuje rzetelną i szczegółową ofertę.
Co to jest domena i hosting ?
Domena to adres każdej strony internetowej czyli przykładowo www.webra.pl. Możemy ją kupić, uprzednio sprawdzając czy jest aktualnie wolna.
Hosting to miejsce gdzie strona jest postawiona na tzw. serwerze. Innymi słowy to „wirtualny pendrive” mający za zadanie pomieścić wszystkie nasze dane gromadzące się na stronie Internetowej.
Czy są jakieś dodatkowe opłaty związane stronę Internetową?
Po wykonaniu przez nas strony internetowej i opłaceniu faktury klient staje się jej własnością i nie ma w już żadnych dodatkowych opłat w miesięcznych.
Jedyną ważną sprawą jest to, aby pamiętać o przedłużeniu domeny i hostingu. Opłata roczna to ok. 150 zł netto w zależności od wybranego pakietu.

Czy można do strony www podłączyć później Sklep Internetowy?
Tak, do strony Internetowej wykonanej przez nas możemy w każdej chwili podpiąć system sprzedaży w Internecie
Czy można samemu edytować dane na stronie Internetowej ?
Tak, po każdej realizacji udostępniamy możliwość szkolenia z obsługi panelu strony Internetowej. Dzięki temu nauczymy Cie jak dodawać zdjęcia, zmieniać treści i zarządzać stroną www.

Czy wystawiamy fakturę VAT ?
Oczywiście Tak 23%,
Ile czasu trwa realizacja strony Internetowej / sklepu on-line?
Czas trwania pracy nad powstaniem strony www uzależniony jest od współpracy z klientem oraz stopnia zaawansowania projektu.
Przed podpisaniem umowy indywidualnie ustalamy harmonogram prac.
Czy możemy zrobić stronę Internetową w kilku językach?
Tak, jednak musimy pamiętać, że firma Webra Business Marketing nie jest jest biurem tłumaczeń i wszystkie teksty powinniśmy otrzymać od Państwa gotowe. Istnieje również możliwość podpięcia wtyczki Google tłumacz, która samodzielnie przetłumaczy stronę www w pewnym zakresie błędu słów specjalistycznych.
Co muszę przekazać i przygotować do rozpoczęcia pracy nad powstaniem strony Internetowej?
Podstawowe elementy, które należy przygotować to: logo firmy w wersji wektorowej, zdjęcia w odpowiedniej rozdzielczości i teksty do zakładek.
W przypadku gdy klient nie posiada wyżej wymienionych elementów wyceniamy zaprojektowanie logo przez grafika, napisanie tekstów przez copywritera oraz dostępu do zdjęć stokowych.
Mam już gotową stronę, czy możecie ją poprawić?
Tak, pod warunkiem, że Twoja strona Internetowa została zrobiona na nowoczesnych systemach, na których pracujemy: typu WordPress, PrestaShop, Joomla WooCommerce.
Wykonujemy usługę optymalizacji strony Internetowej i aktualizacji poszczególnych wtyczek.

Masz pytanie odnośnie oferty reklamowej?