Blog

Kartki świąteczne

Kartki świąteczne

Wielkimi krokami zbliżają się Święta Bożego Narodzenia. Ważny czas przede wszystkim dla rodzin, ale marketingowo mały krok do przekazania dobrego słowa współpracownikom i kontrahentom. Jak to zrobić ? Wystarczy wysłać kartkę świąteczną. Niby to tylko gest, ale bardzo doceniany przez Zarząd na zakończenie przeprowadzonego roku.

Wracają gadżety reklamowe!

Wracają gadżety reklamowe!

Pandemia COVID-19 niemal całkowicie wyeliminowała sprzedaż gadżetów reklamowych! Nic w tym dziwnego: zamknięte Targi, brak konferencji biznesowych czy ograniczone wyjazdy handlowców spowodowały, że przez długi okres branża „marketing gift” była zawieszona niemal do zera. Na szczęście to już przeszłość. Ostatnie miesiące pokazały, że gadżety reklamowe rozpoczęły nowe życie, a zainteresowaniem nimi płynie z całej Polski! Jakie wybrać do swojej firmy ? Dlaczego te, a nie inne? W tym artykule przekaże Wam sens produkcji gadżetów i ich zastosowania w business marketingu!

Czy kalendarze to dobra inwestycja ?

Czy kalendarze to dobra inwestycja ?

Nadszedł gorący okres, gdzie wiele firm zamawia kalendarze z własnym nadrukiem. Czy to dobry pomysł na reklamę? Jakie kalendarze będą odpowiednie dla Twojej branży? Jaką ilość zamówić, żeby nie przepłacić, a obdarować większość swoich klientów ? Na te czy inne pytania postaram się odpowiedzieć Wam w pierwszym swoim wpisie na blogu Webra Business Marketing.

Masz pytanie odnośnie oferty reklamowej?